O nas

Gameshrine.pl to portal, na którym znajdziecie informacje, artykuły, recenzje i opinie ze świata gier – zarówno konsolowych, komputerowych, jak i planszowych, karcianych, bitewnych i RPG. Będziemy również w miarę nieregularnie zamieszczać różnego rodzaju materiały z szeroko rozumianego życia pozagrowego – literatury, muzyki i filmu. Znajdziecie tu również zbiór najciekawszych linków. Liczymy na Wasze opinie i komentarze – naszym marzeniem jest stworzenie miejsca wymiany myśli i zdań. Wszystko zgodne z zasadami i duchem nerdyzmu.

Drugą misją są zadania społecznościowe, które udostępnimy w niedalekiej przyszłości. Moduły eventów pozwolą Wam umówić się na spotkania z innymi graczami, znaleźć partnerów do rozgrywki, wspólnych zabaw online, partnera do coopa, boostowania i levelowania. Gracze „analogowi” wyszukają partnerów na sesję RPG, rywali do planszówek i bitewniaków czy przeciwników do karcianek. System ocen i rang pozwoli na znalezienie partnerów do zabawy odpowiadających wiekiem, zachowaniem, upodobaniami, uczynkiem i zaniedbaniem. Drużyny i klany będą mogły łatwo prowadzić nabór i umawiać się na rozgrywki czy treningi.

Hall of Fame jest miejscem przeznaczonym dla kolekcjonerów, cosplayowców i osób tworzących w domu. Jesteś dumny ze swojej kolekcji, gameroomu, zakupu? Stworzyłeś genialne przebranie albo wspaniały fanart? Pochwal się tym w Hall of Fame – niech cały świat się dowie!

Do dyspozycji oddajemy również bibliotekę, która ułatwi zapanowanie nad chaosem tytułów stojących na półkach, a także w cyfrowych kolekcjach. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie tytuły możecie mieć uporządkowane, opisane, z zaznaczonymi lokalizacjami ich przechowywania.

Skład redakcji:

Piotr Grabowski – członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Ogrywa konsole, zbiera trofea i achievementy, przez co czasami sypia. Gorliwy wyznawca Nurgle’a.

Piotr.Grabowski@gameshrine.pl

Piotr Rutkowski - członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Wychowany przez komputer, możliwe, że było to Spektrum. PC Master Race. Nocami składa ofiary Khorne’owi.

Piotr.Rutkowski@gameshrine.pl

Jarosław Świtalski - członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Poliglota. Zna języki: elficki, skaveński, rosyjski i BASIC. Na święto Kupały pracuje w Windowsie. Król działu planszówek, karcianek, RPG i Bitewniaków.  Oddaje cześć Tzeentchowi.

Jaroslaw.Switalski@gameshrine.pl

 

Adrian Kaczmarek - grafiki i inne nietrzeźwe sytuacje.

Marcin Żuk - czytelnicy portalu xboxspot.pl kojarzą pewnie go jako autora kąśliwych i skrupulatnych tekstów. Teraz czytelnicy Gameshrine.pl poznają go dzięki tym samym atrybutom

Bartosz Szamborski - człowiek orkiestra - autor, recenzent i Gamemaker :) 

W sprawach związanych z portalem, pochwały, hejty, listy z pogróżkami, pocztówki i zdjęcia z wakacji redakcja@gameshrine.pl

Newslettery, informacje prasowe newz@gameshrine.pl

Oferty współpracy, reklama kontakt@gameshrine.pl