Artykuły

Zapowiedziano Dawn of War III

Koniec majówki to nie tylko obolałe żołądki i wątroby. Studio Relic Entertainment oraz Sega zasadziły prawdziwą bombę upubliczniając trailer do długo wyczekiwanej kontynuacji strategicznego hitu osadzonego w settingu Warhammera 40000.

Trailer Dawn of War III wygląda tak:

Jak można dowiedzieć się ze strony produktu na serwisie Steam, w grze będzie dostępna kampania dla trzech stron konfliktu - Kosmicznych Marines, Orków oraz Eldarów. W walce będą również brać udział potężne jednostki (odpowiednio dla każdej z ras) - Imperial Knight, Gorkanaut oraz Wraithknight mogące przeważać szalę zwycięstwa.

Bitwy mają toczyć się zarówno na powierzchni planety Acheron (która ma skrywać jakąś potężną broń), jak i na platformach potężnych statków kosmicznych. Dość enigmatycznie brzmiący zapis mówiący o możliwości korzystania z elitarnych kolekcjonerskich drużyn bojowych sugeruje rychłe wydanie DLC lub implementację mikrotransakcji, ale na razie to tylko moje domysły. Dawn of War III ma naturalnie oferować tryby sieciowe.

Serwis evilavatar.com zaprezentował screeny z gry:

Dawn of War III

Dawn of War III

No proszę, nie dalej jak wczoraj wspominałem o tym, że wyczekujemy informacji o Dawn of War III jak pustynia dżdżu. Nie wiem czy ktoś z Segi czytuje Gameshrine, ale ten trailer to bardzo miłe zwieńczenie majówki.

Źródła: Dawnofwar.com, evilavatar.com

 

Podobne artykuły

Unboxing Dark Souls 3 Collector's Edition w Gameshrine.pl

Unboxing Dark Souls 3 Collector's Edition w Gameshrine.pl

Do redakcji Gameshrine.pl zawitała śmierć i to w ekskluzywnym, kolekcjonerskim wydaniu. Nasze lep...

czytaj więcej
Recenzja - Battlefleet Gothic: Armada

Recenzja - Battlefleet Gothic: Armada

Porządnego RTS-a osadzonego w czterdziestym pierwszym tysiącleciu nie przypominam sobie od czasu ...

czytaj więcej

komentarzy (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany