Recenzje

 
Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa  - recenzja

Poprzez Wieki: Droga do Szaleństwa - recenzja

Nadszedł czas! Gwiazdy ułożyły się we właściwym porządku. W podwodnym mieście R’lyech wielki Cthulhu przewraca się niespokojnie we śnie. Ze swoich kryjówek wychodzą zapomniane, pradawne rasy a przez szczeliny w czasie i przestrzeni do świata przedostają się obłąkane bóstwa. To czas, abyś Badaczu Tajemnic wyruszył na poszukiwanie starożytnej wiedzy i zyskał moc albo pogrążył się w odmętach szaleństwa.

Recenzja - Battlefleet Gothic: Armada

Recenzja - Battlefleet Gothic: Armada

Od upadku THQ fani Warhammera 40.000 jakoś niespecjalnie mieli czym się zająć po odstawieniu figurek. Niby wyszedł Space Hulk i Storm of Vengeance, ale oba te tytuły list przebojów nie podbiły. W zalewie produkcji na telefony i tablety tęsknie wypatrywano kolejnych plotek o Dawn of War III, które nie nadchodziły. Niespodziewanie z otchłani Osnowy wyłoniła się armada statków, która spowodowała przyspieszone bicie serca każdego fana „czterdziestki”.

Recenzja - Gruba ryba

Recenzja - Gruba ryba

Gruba ryba to gra edukacyjna, dzięki której możemy w krótkim czasie powiększyć naszą wiedzę na temat rybek pluskających się w polskich rzekach. Poznamy nowe gatunki (jako nie-wędkarz nie znałem nazw jakiejś jednej trzeciej tego tałatajstwa), dowiemy się jakie osiągają wymiary i wagę (niekiedy wręcz gigantyczne) a także, na przykład, ile ikry są w stanie wyprodukować. Gra nie wymaga od nas żadnej startowej wiedzy z dziedziny ichtiologii, natomiast na pewno ją wzbogaci.

Recenzja - Star Wars Battlefront

Recenzja - Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront od Electronic Arts ukazał się niemal równo przed premierą Star Wars the Force Awakens. Termin na pewno nie jest przypadkowy, ale przecież obracamy się w świecie, gdzie dobra kultury podlegają biznesowym prawom i regułom. Sama marka Gwiezdnych ...