Artykuły

Witajcie na Gameshrine.pl

Startujemy. Dziś oddajemy w Wasze ręce nasze dziecko - Gameshrine.pl. 

Gameshrine.pl to portal, na którym znajdziecie informacje, artykuły, recenzje i opinie ze świata gier – zarówno konsolowych, komputerowych, jak i planszowych, karcianych, bitewnych i RPG. Będziemy również w miarę nieregularnie zamieszczać różnego rodzaju materiały z szeroko rozumianego życia pozagrowego – literatury, muzyki i filmu. Znajdziecie tu również zbiór najciekawszych linków. Liczymy na Wasze opinie i komentarze – naszym marzeniem jest stworzenie miejsca wymiany myśli i zdań. Wszystko zgodne z zasadami i duchem nerdyzmu.

Tak, portal jakich wiele, ktoś może pomyśleć.Gameshrine.pl jednak dopiero stawia swoje pierwsze kroki. Kolejne będą jeszcze bardziej ciekawe. 

Drugą misją, którą sobie narzucilismy są segment społecznościowe, które udostępnimy w niedalekiej przyszłości. Moduły eventów pozwolą Wam umówić się na spotkania z innymi graczami, znaleźć partnerów do rozgrywki, wspólnych zabaw online, partnera do coopa, boostowania i levelowania. Gracze „analogowi” wyszukają partnerów na sesję RPG, rywali do planszówek i bitewniaków czy przeciwników do karcianek. System ocen i rang pozwoli na znalezienie partnerów do zabawy odpowiadających wiekiem, zachowaniem, upodobaniami, uczynkiem i zaniedbaniem. Drużyny i klany będą mogły łatwo prowadzić nabór i umawiać się na rozgrywki czy treningi.

Hall of Fame to miejsce przeznaczone dla kolekcjonerów, cosplayowców i osób tworzących w domu. Jesteś dumny ze swojej kolekcji, gameroomu, zakupu? Stworzyłeś genialne przebranie albo wspaniały fanart? Pochwal się tym w Hall of Fame – niech cały świat się dowie! Tu w łatwy sposób stworzysz portfolio swojej kolekcji.

Do dyspozycji oddamy również Bibliotekę, która ułatwi zapanowanie nad chaosem tytułów stojących na półkach, a także w cyfrowych zbiorach. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie tytuły będą uporządkowane, opisane, z zaznaczonymi lokalizacjami ich przechowywania.

Zachęcając wszsytkich do współpracy udostępnimy również dział Gamefaqs, w którym osoby szukające porady z grami, sprzętem, regułami i czymkolwiek więcej znajdą pomoc od bardziej zaawansowanych użytkowników.

Zamierzamy również udostępnić Wam Targowisko, które pozwoli na swobodną wymianę i sprzedaż gier pomiędzy użytkownikami, dzięki czemu uzupełnicie bibliotekę, hall of fame pęknie od powiększanych kolekcji i dzięki nowym tytułom nawiążecie nowe znajomości.

Mamy nadzieję, że Gameshrine.pl spełni Wasze i nasze oczekiwania i stanie się miejscem spotkań, nawiązywania nowych znajomości, wymiany doświadczeń (i nie tylko). Liczymy na Wasze zaangażowanie i chęć współtworzenia Gameshrine.pl. Sekcja Blogi jest otwarta dla wszystkich, najciekawsze wpisy będziemy publikować na głównej stronie. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i feedback - kontakt@gameshrine.pl

Kilka słów o nas:

Skład redakcji:

Piotr Grabowski – członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Ogrywa konsole, zbiera trofea i achievementy, przez co czasami znajduje czas na sen. Gorliwy wyznawca Nurgle’a.

Piotr.Grabowski@gameshrine.pl

Piotr Rutkowski - członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Wychowany przez komputer, możliwe, że było to Spektrum. PC Master Race. Nocami składa ofiary Khorne’owi.

Piotr.Rutkowski@gameshrine.pl

Jarosław Świtalski - członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Poliglota. Zna języki: elficki, skaveński, rosyjski i BASIC. Na święto Kupały pracuje w Windowsie. Król działu planszówek, karcianek, RPG i Bitewniaków.  Oddaje cześć Tzeentchowi.

Jaroslaw.Switalski@gameshrine.pl

Marta Perlańska - członek rady ekumenicznej Gameshrine.pl. Niezrównany organizator i namiestnik. Po zakończeniu korespondencyjnych kursów w Żelaznym Banku objęła również funkcję Starszego nad Monetą w Gameshrine.pl. Włada sprawami związanymi z reklamą, promocją i marketingiem. Kocha Slaanesha w każdy możliwy sposób.

Marta.Perlanska@gameshrine.pl

Chcesz dołączyć do ekipy Gameshrine.pl? Napisz redakcja@gameshrine.pl

 

Podobne artykuły

Podsumowanie 2015 - Gry Wideo

Podsumowanie 2015 - Gry Wideo

Kończy się rok, zatem szanując tradycję spoglądamy za plecy i podsumowujemy co ciekawego spotkało...

czytaj więcej
Gry, które obchodzą

Gry, które obchodzą "okrągłe" urodziny w 2015

Kończy się rok 2015, nadszedł zatem czas podsumowań i zestawień, my proponujemy jednak nieco alte...

czytaj więcej
10 gier nie-wideo, w które zagrałbym w 2015 roku gdybym miał czas

10 gier nie-wideo, w które zagrałbym w 2015 roku gdybym miał czas

Zapraszam na subiektywny przegląd tytułów, które moim zdaniem prezentowały się najc...

czytaj więcej

komentarzy (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany